3 ZPŮSOBY, JAK A KDE MŮŽETE PRODÁVAT

V dnešním světě máme k dispozici velké množství způsobů, jak si vydělávat peníze a také, kde prodávat naše produkty nebo služby. Existuje nepřeberné množství variací a kombinací, nicméně zpravidla se dají rozdělit na 3 základní skupiny dle prostředí, které můžete využít:⁠

1. Prodej pomocí webu a využitím eshopů – prostě prodej online, čehokoliv.
2. Prodej v klasických prodejnách – kamenné prodejny, restaurace, hotely atd. Vše, co se děje ve fyzickém světě a je k tomu potřeba prostor.
3. Prodej s využitím sociálních médií – v dnešní době většina sociálních médií už má k dispozici aplikace určené pro přímý prodej vašich produktů či služeb.

Aktuální doba ukazuje, jak důležité je, nezůstávat tvrdohlavě v jedné skupině a u jednoho ze způsobů, protože to tak vždycky fungovalo, ale že je chytré být flexibilní, připustit, že se svět a věci mění a kombinovat a využívat všechny možností. ⁠

Jinými slovy – buď jedno stávající podnikání rozšířit na další způsoby – doplnit o eshop či využít aplikaci některého ze sociálních médií, nebo mít několik různých projektů či podnikání, které se mohou a nemusí navzájem doplňovat. Vše je jen na vás. Jediná podmínka je, že to musí dávat smysl a přinášet výsledky, vy to musíte zvládat a také by vás mělo uspokojovat.

Hezký den!

Andrea Růžičková

Tagy:
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *